Zobrazení:
Třídění:
Počet:
Strana 1 z 34
Venkovní závěsný optický kabel, 12 vláken SM G.657.A, FLAT DROP 7,8x4,2mm, plášť PE, AS0I, Fca
Venkovní závěsný optický kabel, 12 vláken SM G.657.A, FLAT DROP 7,8x4,2mm, plášť PE, AS0I, Fca
Venkovní optický kabel s centrální trubičkou vyplněnou gelem. Kabel je samonosný s plochou konstrukcí (FLAT DROP) a dvěma FRP tahovými prvky. Plášť kabelu je PE. Rozměr kabelu je 7,8x4,2mm.
Třída hořlavosti je Fca.
Kód: A-D(2ZN)2YT12E9/125
Na dotaz
KDP
Skladem
Venkovní optický kabel CLT pro přímé uložení do země, 8 vláken SM 9/125μm, HDPE, ocelová páska, BH0I, 9,9mm, Fca
Venkovní optický kabel CLT pro přímé uložení do země, 8 vláken SM 9/125μm, HDPE, ocelová páska, BH0I, 9,9mm, Fca
Venkovní optický kabel s centrální trubičkou (CLT) plněnou gelem s vlákny v 250µm primární ochraně. Tento kabel má HDPE plášť a ocelovou pásku, proto je vhodný pro přímé uložení do země. Tento kabel je odolný proti hlodavcům.
Životnost kabelu je minimálně 30 let.
Kód: A-DQ(BN)(SR)2Y8E9/125
Na dotaz
KDP
Skladem Výprodej
Venkovní optický mikrokabel MLT, 12 (1x12) vláken SM 9/125μm, PE, TM0I, 5,8mm, Fca
Venkovní optický mikrokabel MLT, 12 (1x12) vláken SM 9/125μm, PE, TM0I, 5,8mm, Fca
Venkovní optický mikrokabel s PE pláštěm vhodný pro zafouknutí do HDPE trubek a mikrotrubiček. Tento MLT (multi loose tube) kabel má 48 vláken rozdělený po 12ti vláknech v trubičkách. Průměr kabelu 5,8mm.
Životnost kabelu je minimálně 30 let.
Kód: A-DQ2Y6×1,512E9/125
Na dotaz
KDP
Skladem Výprodej
Venkovní optický mikrokabel MLT, 48 (4x12) vláken SM 9/125μm, PE, TM0I, 5,8mm, Fca
Venkovní optický mikrokabel MLT, 48 (4x12) vláken SM 9/125μm, PE, TM0I, 5,8mm, Fca
Venkovní optický mikrokabel s PE pláštěm vhodný pro zafouknutí do HDPE trubek a mikrotrubiček. Tento MLT (multi loose tube) kabel má 12 vláken rozdělený po 12ti vláknech v trubičkách. Průměr kabelu 5,8mm.
Životnost kabelu je minimálně 30 let.
Kód: A-DQ2Y6×1,548E9/125
Na dotaz
KDP
Skladem
1U Čelo k optické vaně, osazené 24xDuplex SC/APC - 48 vláken
1U Čelo k optické vaně, osazené 24xDuplex SC/APC - 48 vláken
Osazené 1U čelo s 24x duplexními adaptéry SC/APC - zelená barva. Vhodné pro ukončení 48 vláken. Čelo je k modulární optické vaně RFR-00311.
Kód: AFR-00456-GR
Na dotaz
Molex
Obvykle do týdne
Přední management - rozšíření pro optickou vanu RFR-00311
Přední management - rozšíření pro optickou vanu RFR-00311
Přední management pro optickou vanu RFR-00311. Management je volitelný a umožňuje dodatečnou ochranu a organizaci optických patchcordů.
Kód: AFR-00471
Na dotaz
Molex
Obvykle do týdne
1U Čelo k optické vaně, 24xDuplex LC, neosazené
1U Čelo k optické vaně, 24xDuplex LC, neosazené
Neosazené 1U čelo pro 24x duplexních adaptérů LC. Vhodné pro ukončení 48 vláken. Čelo je k modulární optické vaně RFR-00311.
Kód: AFR-00477
Na dotaz
Molex
Skladem
1U Čelo k optické vaně, 24xDuplex SC, neosazené
1U Čelo k optické vaně, 24xDuplex SC, neosazené
Neosazené 1U čelo pro 24x duplexních adaptérů SC. Vhodné pro ukončení 48 vláken. Čelo je k modulární optické vaně RFR-00311.
Kód: AFR-00478
Na dotaz
Molex
Skladem
1U Čelo k optické vaně, 12xDuplex SC, neosazené
1U Čelo k optické vaně, 12xDuplex SC, neosazené
Neosazené 1U čelo pro 12x duplexních adaptérů SC. Vhodné pro ukončení 24 vláken. Čelo je k modulární optické vaně RFR-00311.
Kód: AFR-00480
Na dotaz
Molex
Skladem
Univerzální optický kabel CLT, 12 vláken SM 9/125μm, FR-LSZH, ocelová páska, Z297, 8,9mm, FSC90 minut, Eca
Univerzální optický kabel CLT, 12 vláken SM 9/125μm, FR-LSZH, ocelová páska, Z297, 8,9mm, FSC90 minut, Eca
Univerzální optické kabely s centrální trubičkou (CLT) plněnou gelem s vlákny v 250µm primární ochraně. Tyto kabely jsou především vhodné pro dlouhé stabilní horizontální úložné aplikace, kde nehrozí vznik mikroohybů vláken a otěrů povrchu vláken pohyby kabelů. Kabel lze použít do venkovního i vnitřního prostředí. Tento kabel má zvýšenou odolnost proti hlodavcům. Kabel je s požární odolností na 90 minut.
Životnost kabelu je minimálně 30 let.
Kód: J/A-DQ(BN)(SR)HFSC90 12E9
Na dotaz
KDP
Obvykle do 3 dnů
Celkem 331 záznamů