Zobrazení:
Třídění:
Počet:
Strana 1 z 34
Venkovní závěsný optický kabel, 12 vláken SM G.657.A, FLAT DROP 7,8x4,2mm, plášť PE, AS0I, Fca
Venkovní závěsný optický kabel, 12 vláken SM G.657.A, FLAT DROP 7,8x4,2mm, plášť PE, AS0I, Fca
Venkovní optický kabel s centrální trubičkou vyplněnou gelem. Kabel je samonosný s plochou konstrukcí (FLAT DROP) a dvěma FRP tahovými prvky. Plášť kabelu je PE. Rozměr kabelu je 7,8x4,2mm.
Třída hořlavosti je Fca.
Kód: A-D(2ZN)2YT12E9/125
Na dotaz
KDP
Skladem
Venkovní optický kabel CLT pro přímé uložení do země, 8 vláken SM 9/125μm, HDPE, ocelová páska, BH0I, 9,9mm, Fca
Venkovní optický kabel CLT pro přímé uložení do země, 8 vláken SM 9/125μm, HDPE, ocelová páska, BH0I, 9,9mm, Fca
Venkovní optický kabel s centrální trubičkou (CLT) plněnou gelem s vlákny v 250µm primární ochraně. Tento kabel má HDPE plášť a ocelovou pásku, proto je vhodný pro přímé uložení do země. Tento kabel je odolný proti hlodavcům.
Životnost kabelu je minimálně 30 let.
Kód: A-DQ(BN)(SR)2Y8E9/125
Na dotaz
KDP
Skladem Výprodej
Venkovní optický mikrokabel MLT, 12 (1x12) vláken SM 9/125μm, PE, TM0I, 5,8mm, Fca
Venkovní optický mikrokabel MLT, 12 (1x12) vláken SM 9/125μm, PE, TM0I, 5,8mm, Fca
Venkovní optický mikrokabel s PE pláštěm vhodný pro zafouknutí do HDPE trubek a mikrotrubiček. Tento MLT (multi loose tube) kabel má 48 vláken rozdělený po 12ti vláknech v trubičkách. Průměr kabelu 5,8mm.
Životnost kabelu je minimálně 30 let.
Kód: A-DQ2Y6×1,512E9/125
Na dotaz
KDP
Skladem Výprodej
Venkovní optický mikrokabel MLT, 48 (4x12) vláken SM 9/125μm, PE, TM0I, 5,8mm, Fca
Venkovní optický mikrokabel MLT, 48 (4x12) vláken SM 9/125μm, PE, TM0I, 5,8mm, Fca
Venkovní optický mikrokabel s PE pláštěm vhodný pro zafouknutí do HDPE trubek a mikrotrubiček. Tento MLT (multi loose tube) kabel má 12 vláken rozdělený po 12ti vláknech v trubičkách. Průměr kabelu 5,8mm.
Životnost kabelu je minimálně 30 let.
Kód: A-DQ2Y6×1,548E9/125
Na dotaz
KDP
Skladem
1U Čelo k optické vaně, osazené 24xDuplex SC/APC - 48 vláken
1U Čelo k optické vaně, osazené 24xDuplex SC/APC - 48 vláken
Osazené 1U čelo s 24x duplexními adaptéry SC/APC - zelená barva. Vhodné pro ukončení 48 vláken. Čelo je k modulární optické vaně RFR-00311.
Kód: AFR-00456-GR
Na dotaz
Molex
Obvykle do týdne
Přední management - rozšíření pro optickou vanu RFR-00311
Přední management - rozšíření pro optickou vanu RFR-00311
Přední management pro optickou vanu RFR-00311. Management je volitelný a umožňuje dodatečnou ochranu a organizaci optických patchcordů.
Kód: AFR-00471
Na dotaz
Molex
Obvykle do týdne
1U Čelo k optické vaně, 24xDuplex LC, neosazené
1U Čelo k optické vaně, 24xDuplex LC, neosazené
Neosazené 1U čelo pro 24x duplexních adaptérů LC. Vhodné pro ukončení 48 vláken. Čelo je k modulární optické vaně RFR-00311.
Kód: AFR-00477
Na dotaz
Molex
Skladem
1U Čelo k optické vaně, 24xDuplex SC, neosazené
1U Čelo k optické vaně, 24xDuplex SC, neosazené
Neosazené 1U čelo pro 24x duplexních adaptérů SC. Vhodné pro ukončení 48 vláken. Čelo je k modulární optické vaně RFR-00311.
Kód: AFR-00478
Na dotaz
Molex
Skladem
1U Čelo k optické vaně, 12xDuplex SC, neosazené
1U Čelo k optické vaně, 12xDuplex SC, neosazené
Neosazené 1U čelo pro 12x duplexních adaptérů SC. Vhodné pro ukončení 24 vláken. Čelo je k modulární optické vaně RFR-00311.
Kód: AFR-00480
Na dotaz
Molex
Skladem
Optická vana výsuvná pro 24xST neosazená, černá, 1x kazeta pro 24 svárů, 2x průchodka
Optická vana výsuvná pro 24xST neosazená, černá, 1x kazeta pro 24 svárů, 2x průchodka
AFL výsuvná optická vana 1U je určena pro zakončení max. 24 ST/FC simplex portů, tedy pro max. 24 optických vláken SM/MM. Optická vana je ve velikosti 1U do 19" rozvaděče, hloubkově stavitelná. Optická vana je výsuvná s výklopem 45° pro jednoduchou instalaci. Součástí optické vany je modrá kazeta pro 24 svárů, průchodky.
Kód: FF-S01XXX00/2G/SPT1
Na dotaz
AFL Hyperscale
Skladem
Celkem 336 záznamů