Aktuální pracovní nabídky:

Obchodní manager / ICT
Obchodní manažer - strukturované kabeláže a optické a metalické datové sítě.

Náplň práce:
  • Tvorba nabídek zákazníkům
  • Pravidelný kontakt a rozvoj vztahů se svěřenými stávajícími zákazníky firmy
  • íjem poptávek, zpracování nabídek
  • Spolupráce na rozvoji společnosti a produktového portfolia

Požadujeme:
  • SŠ / VŠ - nejlépe technického směru.
  • Praxe na obchodní nebo obdobné pozici v oblasti ICT výhodou, ne podmínkou.
  • Systematický a zodpovědný přístup k práci.
  • Schopnost samostatné i týmové práce.
  • Dobrá znalost práce na PC a v MS Office.
  • Řidičský průkaz skupiny B.
  • Pozice vhodná i pro absolventy.

Nabízíme:
  • Motivující finanční ohodnocení.
  • Zaměstnanecké výhody a benefity.
  • Zajímavou a tvůrčí práci s novými technologiemi.
  • íjemné pracovní prostředí, kolektiv mladých lidí.
  • Nástup možný ihned.

V případě zájmu o pracovní pozici kontaktujte Ing. Zbyňka Krahulce na email z.krahulec@nwg.cz.