Molex CES
Molex CES
Molex Connected Enterprise Solution dodává úplná řešení síťové kabeláže s jediným dlouhodobým cílem: ochranou integrity dat.
Pro dosažení tohoto cíle vyvíjíme a vyrábíme inovativní produkty pro přenos hlasu, dat a video signálů. Rozsáhlá řada našich řešení zahrnuje široké portfolio produktů pro metalické a optické datové sítě.
Díky technologické dokonalosti a dlouhodobé tradici v oboru (první instalace datové sítě s našimi produkty již v roce 1977)  mají všechny naše výrobky vynikající jméno po celém světě. Parametry veškerých našich produktů a systémů splňují nebo dokonce překračují požadavky stanovené všemi známými průmyslovými standardy, včetně ISO 11801, EN50173 a EIA/TIA 568B.
 
MODnet
MODnet
Kabelážní systém MODnet nabízí ucelenou řadu produktů pro řešení metalických datových rozvodů ve strukturovaných kabelážích. V rámci instalace jednoho systému doporučujeme využít celé portfolio produktové řady MODnet, aby byl optimalizován výkon a spolehlivost celého systému. Strukturovaný kabelážní systém MODnet je systém od nějž můžete očekávat vysokou kvalitu a užitnou hodnotu za rozumnou cenu.
 
AFL Hyperscale
AFL Hyperscale
Společnost AFL HYPERSCALE, původním názvem FibreFab, se zabývá výrobou optického a metalického příslušenství pro ISP, TELCO a Datová centra. Díky obrovským skladům a rychlou výrobou jsou schopni dodat zboží na zakázku ve velmi krátkém čase.
AFL HYPERSCALE se také zabývá výrobou předkonektorovaných kabelů, které lze nakonfigurovat pro různé aplikace, ať už přímou pokládku do země, zatahování či zafukování. Všechny předkonektorované kabely jsou dodávány s měřícím protokolem z výroby a odpadá tak měření na instalaci.
 

KDP

KDP
KDP
Kabelovna Děčín je renomovaným evropským výrobem kabelů pro telekomunikace s více než 90-ti letou tradicí. Využívá nejnovějších technologií ve výrobě jak optických kabelů s mnohavidovými a jednovidovými vlákny, tak i metalických kabelů.
 
Triton
Triton
Firma Tritón Pardubice s.r.o. byla založena koncem roku 1993 v Pardubicích, průmyslovém městě v centru České Republiky.
V souvislosti s nástupem strukturovaných kabeláží a prudkým rozvojem GSM sítí začala firma nabízet 19" rozvaděče. Výroba se postupně rozšiřovala a od roku 2001 je výrobní závod a sídlo firmy umístěn v lokalitě Pardubice - Starý Mateřov.
Výroba zpočátku probíhala v jedné hale o rozloze 4 500 m2, v současnosti výrobní závod zabírá plochu více jak 14 000 m2 v celkem 4 halách, vybavených nejmodernějšími technologiemi. Mimořádný důraz je kladen na jak kvalitu výroby, tak i vlastních výrobků s certifikací zkušebny TÜV.
Společnost klade důraz na ekologii celého výrobního procesu. Pro povrchové úpravy jsou užívány bezodpadové technologie s uzavřeným okruhem vzduchu a pro vlastní výrobu energicky nenáročná zařízení.