>
Zobrazení:
Třídění:
Počet:
Strana 1 z 1
Patch panel PowerCat 1U, 24xRJ45, DataGate+, UTP kat.6, 568B
Patch panel PowerCat 1U, 24xRJ45, DataGate+, UTP kat.6, 568B
Univerzální nestíněný patch panel ze systému DataGate+ Cat 6 splňuje specifikace kategorie 6. Výška panelu je 1U (24 portů). Je vybaven integrovaným zadním kabelovým managementem a čelními označovacími štítky. Panel je konstruován na bázi DataGate+ zakončovacích modulů s čelní prachovou krytkou. Kabely jsou v modulech ukončovány v patentovaných plynotěsných IDC zářezových kontaktních blocích rozměrově kompatibilních s bloky 110 a LSA. Tyto zářezové bloky zajišťují mimořádnou stálost a spolehlivost zakončování kabelu. Bloky jsou doplněny o prachovou krytku zářezových kontaktů. DataGate moduly jsou v balení zvlášť a jsou tak připraveny pro zakončení pomocí 4-párového zakončovacího nástroje Molex.
Kód: PID-00141
Na dotaz
Molex
Patch panel PowerCat 2U, 48xRJ45, DataGate+, UTP kat.6, 568B
Patch panel PowerCat 2U, 48xRJ45, DataGate+, UTP kat.6, 568B
Univerzální nestíněný patch panel ze systému DataGate+ Cat 6 splňuje specifikace kategorie 6. Výška panelu je 2U (48 portů). Je vybaven integrovaným zadním kabelovým managementem a čelními označovacími štítky. Panel je konstruován na bázi DataGate+ zakončovacích modulů s čelní prachovou krytkou. Kabely jsou v modulech ukončovány v patentovaných plynotěsných IDC zářezových kontaktních blocích rozměrově kompatibilních s bloky 110 a LSA. Tyto zářezové bloky zajišťují mimořádnou stálost a spolehlivost zakončování kabelu. Bloky jsou doplněny o prachovou krytku zářezových kontaktů. DataGate moduly jsou v balení zvlášť a jsou tak připraveny pro zakončení pomocí 4-párového zakončovacího nástroje Molex.
Kód: PID-00142
Na dotaz
Molex
Patch Panel PowerCat 1U, 24xRJ45, DataGate+, STP kat. 6, 568B
Patch Panel PowerCat 1U, 24xRJ45, DataGate+, STP kat. 6, 568B
Univerzální stíněný patch panel systému DataGate Cat 6 FTP splňuje specifikace kategorie 6 FTP a je dodáván v rozměrech pro 19” montáž. Výška panelu je 1U (24 portů). Je vybaven integrovaným zadním kabelovým managementem a čelními označovacími štítky. Panel je konstruován na bázi stíněných DataGate zakončovacích modulů s čelní prachovou krytkou. Kabely jsou v modulech ukončovány v patentovaných plynotěsných IDC zářezových kontaktních blocích rozměrově kompatibilních s bloky 110 a LSA. Tyto zářezové bloky zajišťují mimořádnou stálost a spolehlivost zakončování kabelu. Bloky jsou doplněny o prachovou krytku zářezových kontaktů. Kabel se doporučuje vyvést z DataGate modulu zadním vývodem ve stínění. DataGate moduly jsou v balení zvlášť a jsou tak připraveny pro zakončení pomocí 4-párového zakončovacího nástroje Molex.
Kód: PID-00182
Na dotaz
Molex
Celkem 3 záznamů