Přihlášení
Stav: NEPŘIHLÁŠEN
Katalog
Katalog Služby a podpora
Navigace:

Služby a podpora

Všestrannou péči o zákazníky zajišťují ve vzájemné součinnosti technické a obchodní týmy NETWORK GROUP a PROFIcomms. V obchodní oblasti poskytujeme našim smluvním partnerům výhodné dodací a finanční podmínky.
Pro podporu akvizičních činností a realizací zakázek jsou připraveny naše technické týmy nabídnout partnerům širokou spolupráci pří výběru a sladění technologií a při komplexním návrhu řešení. Podle požadavků partnera pak nabízíme předkonfiguraci a zahoření dodávaných systémů, plnou konfiguraci komunikace, asistenci při oživení systémů, měření a certifikaci systémů a analýzu v komunikačních sítích.
Pro naše stávající i budoucí partnery pořádáme pravidelná specializovaná autorizační školení s realizačním i návrhovým zaměřením i tématické konference s širším zaměřením na novinky v technice a v nabídce.
Naše péče o projekty partnerů začíná spoluprací na návrhu, nabídkou certifikace s garancí fumkcionality a pokračuje záručním a pozáručním servisem zahrnujícím agendy reklamací a oprav s nabídkou podpory hot-line, držení hardwareové zálohy, zajišťování vzdáleného monitoringu sítí až po 24/7/365 servisní součinnost při zásazích k akutním stavům v sítích.

Výběr sortimentu:

Aktuality
AnketaPočet hlasujících: 0
 Komentáře (0)
 Archiv anket
Kontakt
NETWORK GROUP, s.r.o.
Olomoucká 91
627 00 Brno

tel.: +420 548 216 316
e-mail: info@nwg.cz
 ISO 9001
Nahoru
© 2004 NETWORK GROUP, s.r.o.
Technická realizace: PROFI-WEB