Přihlášení
Stav: NEPŘIHLÁŠEN
Katalog

O nás

NETWORK GROUP je distributorem komunikačních kabeláží Molex PN s 90% podílem na trhu ČR, poskytující nejširší technickou podporu a znalosti partnerům i jejich zákazníkům.  

Společnost NETWORK GROUP, s.r.o., vznikla v roce 1995, za  léta své existence si vybudovala své postavení jako distributor prvků a technologií pro komunikační kabelážní systémy. Ve svých aktivitách se soustředíla především na spolupráci s firmou Mod-Tap, dnes Molex Premise Networks, výrobcem strukturovaných kabeláží. Spolu s výrobcem systému se firma Network Group ve své činnosti zaměřila na širokou aplikační a technickou podporu svých obchodních partnerů. Tato strategie Molex Premise Networks a jejího premier distributora Network Group dala vzniknout úspěšně se rozvíjejícímu  týmu certifikovaných a autorizovaných partnerů Molex PN, jejichž kvalitní projekty a instalace kabelážních systémů pro komunikace získali renomé a reference řadící systém Molex PN mezi čtyři nejrozšířenější systémy strukturovaných kabeláží u nás. Firma Network group působí jako administrátor programu systémových, aplikačních a produktových záruk MOLEX PN na našem trhu, působí při certifikaci instalovaných kabeláží, organizuje systém autorizačních školení pro stávající i nové partnery a vede systém školení a informační podpory pro projektanty slaboproudých rozvodů.í

Sortiment nabídky Network Group obsahuje vedle prvků pro kabeláže MOLEX PN i řadu dalších, neméně důležitých složek, pro dokonalejší pokrytí potřeb zákazníků instalačních  firem i systémových integrátorů. Jsou to především komunikační kabely ACOME, které se svými vyspělými technologiemi dostaly na absolutní technickou špičku mezi evropskými a světovými výrobci. Obdobně se můžeme pochlubit distribucí universálních optických kabelů Optical Cable Corporation, opět výrobků nejvyšší světové třídy ve své kategorii tight buffer. Patří sem i pověstné “military” optické kabely a dielektrické závěsné kabely OCC pro nejvyšší mechanické zátěže. Optické kabely pro dlouhé uložné i závěsné tratě a optická kombinovaná zemnící lana pro nadzemní VVN vedení dodává Network Group z produkce NKF, jako jeho distributor v ČR. Již několik let firma Network Group spolupracuje při rozvoji sortimentu kabeláží MOLEX PN s s ABB - Elektro Praga, výrobcem elektroinstalačních prvků a systémů. Společnými silami tak vzniklo technicky i designově bezkonkurenční modulární řešení pro datové zásuvky s metalickými i optickými porty ve společném designu a sestavách s elektroinstakačními systémy ABB ELEMENT a TIME. Mimo to jsou v našem sortimentu kabelážních prvků provedení zásuvkových skupin harmonizovaná s dalšími designy ABB včetně oblíbené řady TANGO, a to jak pro metalické tak pro optické porty. O jednotlivých novinkách naší nabídky v této oblasti budete vždy informováni. Důležitá část naší činnosti, která souvisí i s technickou podporou našich partnerů, je spolupráce s firmou FLUKE NETWORKS, leadrem v produkci měřících přístrojů, testerů a analyzátorů pro kabelové datové rozvody a sítě. Jsme autorizovaným distributorem FLUKE NETWORKS a kromě obchodních služeb nabízíme v rámci podpory zákazníkům zápůjčky měřících zařízení pro certifikace kabeláží a expertní činnosti při vyhledávání chyb v sítích.

Jako jedna z aktivit rozšiřující pole působnosti firmy NETWORK GROUP, s.r.o. vznikla v roce 2000 divize ELEKTRONIKA s cílem rozšířit spektrum služeb a zúročit zkušenosti a know-how našich zaměstnanců. Hlavním cílem této divize je zajišťovat subdodávky prací a výrobní kooperace v oboru elektronika a elektrotechnika. Základními stavebními kameny této divize se staly špičkové výrobní technologie a zkušený tým pracovníků. Našimi zákazníky jsou především firmy zabývající se návrhem, výrobou a vývojem vlastních elektronických a elektrotechnických zařízení, s nimiž spolupracujeme na výrobě. Divize ELEKTRONIKA nabízí osazování desek plošných spojů technologií povrchové montáže (SMT) i klasickou technologií, finální montáž a testování. Spolupracujeme převážně s finálními výrobci z oborů výpočetní, zabezpečovací, řídící a regulační, lékařské, telekomunikační a audiovizuální techniky. Naše firma klade důraz především na preciznost a kvalitu výroby, přesnost a včasnost dodávek a cenovou konkurenceschopnost.

Vedle svých obchodních a výrobních aktivit firma NETWORK GROUP založila v roce 2010 vývojové a technologické pracoviště pro návrh, vývoj a výrobu optických prvků a kompletních senzorických systémů. Stěžejní částí technologického zázemí ve společnosti NETWORK GROUP je pracoviště pro návrh a výrobu Braggových vláknových mřížek a dalších fotonických prvků. Díky týmu specialistů, know-how a technologickému vybavení nabízí společnost NETWORK GROUP zakázkový návrh a vývoj vláknových a opto-mechanických sestav včetně vyhodnocovacích jednotek pro optické senzory (hardware, řídící software). 

  

Aktuality
AnketaPočet hlasujících: 0
 Komentáře (0)
 Archiv anket
Kontakt
NETWORK GROUP, s.r.o.
Olomoucká 91
627 00 Brno

tel.: +420 548 216 316
e-mail: info@nwg.cz
 ISO 9001
Nahoru | Tisk
© 2004 NETWORK GROUP, s.r.o.
Technická realizace: PROFI-WEB